Vitajte v POHODLIE PHASE

Značka POHODLIE PHASE prináša zákazníkom do všetkých priestorov domácnosti pohodlie a komfort. Ponúkame pohodlné SEDENIE, pohodlné SPANIE a pohodlné STOLOVANIE všade tam, kde si chcete odpočinúť a pohovieť si. Sme špecialisti nielen na výrobu sedačiek. Pod značkou POHODLIE PHASE sa spája vývoj vlastného dizajnu, remeselná výroba a vlastná predajná sieť. V POHODLIE PHASE nájdete nielen široký výber sedačiek, postelí, stolov, stoličiek či kobercov, ale aj celú škálu služieb, ktoré vás presvedčia, že s vaším pohodlím to myslíme vážne. A prečo POHODLIE PHASE?

Lebo POHODLIE PHASE má príbeh 1.

Lebo POHODLIE PHASE má príbeh

Viete odkiaľ pochádzajú sedačky POHODLIE PHASE? Ak by ste podľa názvu tipovali niektorú z anglosaských proveniencií, zistili by ste, že v skutočnosti ide o marketingový koncept mladého slovenského producenta sedačiek <strong>Martina Durasa</strong> z Trenčína.

Pretože sedačky sú našou špecialitou 2.

Pretože sedačky sú našou špecialitou

Spojením skúseností Mira Durasa a jeho syna Martina Durasa môžeme hovoriť o viac než 30ročnej tradícii vývoja, výroby a predaja sedačiek. Z toho viac než 10 rokov pod značkou PHASE a neskôr POHODLIE PHASE.

Pretože POHODLIE PHASE nevyrába len sedačky, ale tvorí pohodlie 3.

Pretože POHODLIE PHASE nevyrába len sedačky, ale tvorí pohodlie

U nás v POHODLIE PHASE sa nad pojmom POHODLIE zamýšľame dennodenne. Vo vývojovom centre, v testovacej dielni, aj pri rozhovoroch so zákazníkmi.

Pretože rozumieme tomu, čo je pohodlie 4.

Pretože rozumieme tomu, čo je pohodlie

Snahou značky POHODLIE PHASE je čo najviac pochopiť, čo je to POHODLIE. Čo vystihuje, čo znamená. Preto skúmame aj pôvod tohoto slova.

Lebo náš maskot je mäkký a hebký ako vaša predstava o pohodlí 5.

Lebo náš maskot je mäkký a hebký ako vaša predstava o pohodlí

Komfort je subjektívne vnímaný a kdesi hlboko v našom podvedomí predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom.