Online chat – Služby zákazníkom

Potrebujete poradiť?

 • Chceli by ste vedieť cenu?
 • Pomôcť s výberom sedačky?
 • Rozmer sedačky?
 • Pomôcť s čímkoľvek?

Neváhajte nás kontaktovať, radi sa Vám budeme venovať, ak máte otázku, potrebujete radu, alebo chcete vyjadriť svoj názor, napíšte, alebo zavolajte.

Staráme sa o vaše zákaznícke šťastie a okrem širokej ponuky kvalitných sedacích súprav Vám prinášame aj unikátnu zákaznícku službu. Ako jediní na Slovensku a v Čechách poskytujeme neplatený servis pre všetkých našich súčasných aj budúcich zákazníkov.

Mať šťastie s Phase sedačkami znamená mať:

 • Dostupnú pomoc vždy poruke
 • Bezplatné odborné poradenstvo
 • Overené a aktuálne informácie

Tešte sa z krásnej novej sedačky a všetko ostatné nechajte na starosť nám!

Zákaznícka linka:
Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková

Najčastejšie otázky

 • Sedačky sa vyrábajú na individuálnu objednávku v zostave a poťahu podľa vlastného výberu. Každý model sa dá vyskladať na rôzne rozmery z komponentov, ktoré k nemu patria. Schémy komponentov sú znázornené pri jednotlivých modeloch v Menu v sekcii Rozmery.

  Sedačky máme rozdelené do 3 kategórií. Luxury, Elegance a Classic. Každá kategória sedačiek má svoje poťahové materiály, ktoré majú rôzne cenové úrovne. Sedačky sa dajú vyrobiť taktiež v jemnej alebo hrubej koži.

  Pri každom modeli v Menu je Cenník. V Cenníku sa nachádzajú ceny jednotlivých komponentov rozdelené do stĺpcov práve podľa vybraného poťahového materiálu. Nad stĺpcami sú názvy týchto poťahov . To znamená, že pre výpočet konečnej ceny sedačky je potrebné zrátať ceny jednotlivých komponentov vo vybranom druhu poťahového materiálu. Od ceny, ktorú spočítaním dostaneme, odrátame aktuálnu zľavu a tým sa dostaneme k finálnej cene sedacej súpravy. Budeme radi, keď nás budete kontaktovať na Online chate, my Vám s cenou pomôžeme.

 • Vaša sedačka ešte vonia novotou, ale potrebuje okamžité ošetrenie. Koža nie je z výroby naimpregnovaná, preto Vám k sedačke pribaľujeme zadarmo impregnačný prostriedok. Po dovoze sedačky a rozbalení je nutné ju naimpregnovať týmto prostriedkom, ktorý vďaka obsahu UV-Filtra, antioxidantu a camauba vosku uchová kožu príjemnú na dotyk a vytvára transparentnú vrstvu, ktorá chráni povrch kože proti vytieraniu a vyblednutiu a umožňuje lepšie čistenie. Ďalšiu impregnáciu doporučujeme zopakovať po cca 6 mesiacoch. V našej ponuke máme špeciálne čistiace peny a sady na ošetrovanie kožených sedačiek, ktoré obsahujú impregnačný prostriedok a čistiacu penu, ktorá účinne odstráni všetky nečistoty a škvrny na koži.

 • V našej ponuke je koža jemná s hrúbkou 0,9 – 1,1 mm a koža hrubá s hrúbkou 1,3 – 1,5 mm. Nie všetky modely je možné vyrobiť v hrubej koži. Tie, ktoré majú akékoľvek polohovacie mechanizmy, je možné vyrobiť len v koži jemnej. Dôvod, prečo výrobu niektorých druhov sedačiek v hrubej koži neodporúčame, je možné krčenie tejto kože pri polohovaní. Jemná koža je dostatočne kvalitná a silná, nie je dôvod obávať sa využiť ju na výrobu sedacej súpravy.

 • Na našej webovej stránke v sekcii Reklamácie sa nachádza formulár, ktorý je pri nahlasovaní reklamácie potrebné vypísať a odoslať na uvedenú mailovú adresu. V prípade potreby Vám s vypísaním veľmi ochotne pomôžu aj v predajni, kde ste si sedačku objednali. Po odoslaní spomínaného formulára sa Vám čo najskôr ozve kolegyňa z reklamačného oddelenia, ktorá sa s Vami dohodne na návšteve servisného technika a na ďalšom postupe pri riešení vašej reklamácie.

 • Áno, takúto službu poskytujeme, vzťahuje sa výhradne na nami vyrábané modely. Bližšie informácie a presný postup je popísaný tu: https://pohodliephase.sk/mam-sedacku/pozarucny-servis

 • Rohové prevedenie je možné vyskladať zo všetkých nami ponúkaných modelov. Stačí si vybrať kategóriu sedačiek, potom si vyberiete model a z každého modelu si môžete vyskladať rohovú zostavu. Záleží teda iba na Vás, ktorý z modelov Vás zaujal a z ktorého sa rozhodnete vytvárať zostavu na Vami požadovaný rozmer. Začnite teda najskôr zvolením cenovej kategórie sedačiek. Kliknite sem: https://pohodliephase.sk/sedacky-kresla-stolicky

 • Sedačky Phase sa vyrábajú na západnom Slovensku. Keďže spoločnosť Phase je výrobcom a zároveň predajcom sedacích súprav pod vlastnou značkou, je našou prioritou vyrábať sedačky v kvalitnom prevedení, či už ide o vnútorné vybavenie sedačky alebo jej očalúnenie vybraným poťahovým materiálom. Práve z dôvodu, že sa jedná o naše vlastné výrobky, môžeme si dovoliť ponúknuť zákazníkom nadštandardný pozáručný servis a rovnako sa u nás v predajniach stretnete s kvalifikovaným odborným a nadmieru ústretovým a ochotným personálom.

 • Sedačky Phase predávame výhradne prostredníctvom vlastnej siete vzorkových predajní. Predajňu, ktorá Vám je najbližšie si môžete vybrať tu: https://pohodliephase.sk/predajne

 • Sedacie súpravy, ktoré sú zobrazené na našej stránke v sekcii Sedačky na sklade, sú dostupné len v zložení a poťahu, v ktorom sú aj na fotografiách. Pokiaľ má zákazník záujem o rovnaký model v inom prevedení, nie je problém vyrobiť ho na objednávku. Na takúto objednávku sa bude viazať iná zľava ako v prípade sedačky skladovej. V prípade záujmu o zakúpenie skladovej sedačky je potrebné kontaktovať predajňu, ktorá je najbližšie k miestu dodania. Predajňa zabezpečí prevoz sedačky priamo k Vám a taktiež platbu za sedačku. Novinkou je zakúpenie si sedačky prostredníctvom e-shopu.

 • Štandardne sa pri objednávke skladá záloha vo výške 200 EUR - buď v hotovosti, prevodom na účet alebo platobnou kartou. Po vyrobení sedačky sa vyrovná doplatok. Ten je možné uhradiť buď prevodom na účet, v hotovosti priamo na predajni alebo pri prevzatí sedačky v hotovosti vodičovi.

 • Ano, je možné kúpiť si sedačku aj na splátky, prostredníctvom splátkovej spoločností Quatro. K nákupu je potrebné priniesť si občiansky preukaz + ešte jeden doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo preukaz zdravotnej poisťovne). O presných podmienkach Vás poinformujú v ktorejkoľvek z našich predajní, kde sú asistentky predaja vyškolené pracovníkmi splátkových spoločností k takémuto druhu predaja a majú systémy zavedené v počítačoch.

 • Presný termín dodania si môžete sledovať prostredníctvom konta zákazníka, ktoré Vám bolo vytvorené pri objednávke. Zadáte svoje prístupové údaje a môžete sledovať presné kroky Vašej objednávky vo výrobe. Do konta zákazníka sa dostanete kliknutím na tento odkaz: http://www.mojasedackaphase.sk/Login.aspx

 • Dodacia lehota je spravidla 6 – 9 týždňov. Priebeh výroby Vašej sedačky si môžete sledovať v našom unikátnom Systéme kontroly objednávok, kde sa Vám po zadaní prihlasovacieho mena a hesla zobrazí percentuálny stav výroby Vašej sedačky. Našou snahou je vyrobiť sedačku a uspokojiť zákazníka v čo možno najkratšom termíne, ale treba si uvedomiť, že spoločnosť Phase vyrába sedačky iba na objednávku v zložení a poťahu podľa vlastného výberu zákazníka, čo znamená, že každá sedačka je vlastne originálom. Do konta zákazníka sa dostanete kliknutím na tento odkaz: http://www.mojasedackaphase.sk/Login.aspx

 • Variabilnosť sedačiek umožňuje ich vyskladanie na rôzne rozmery z komponentov, ktoré sú ku každému modelu vyrábané tak, aby sa čo najviac rozmer približoval požadovanej miere. Schémy komponentov sú znázornené pri každom modeli v sekcii Rozmery a z týchto sa dá vytvoriť zostava. Rozmery komponentov sú presne dané technickými výkresmi a nemožno ich meniť, teda nie je možné niektorý z komponentov skrátiť, či naopak predĺžiť alebo mu pridať funkciu, ktorú nemá /úložný priestor či rozkladací mechanizmus/

 • Cena sedacej súpravy vždy závisí od toho, aké komponenty si na jej výrobu zákazník zvolí. Ku každému modelu patrí vždy viacero týchto komponentov, ich rozmery a nákresy nájdete na našej stránke pri konkrétnej sedacej súprave v Menu v sekcii Rozmery. V Cenníku sú ceny komponentov rozdelené do stĺpcov podľa toho, aký materiál si zákazník na výrobu sedačky vyberie. Nad stĺpcami sa nachádzajú názvy jednotlivých poťahových materiálov. Pre určenie konečnej ceny sedačky je potrebné zrátať ceny vybraných komponentov a následne odrátať aktuálnu zľavu. Budeme radi, ak nás skontaktujete prostredníctvom on-line chatu, my Vám s výpočtom ceny pomôžeme.