Pretože POHODLIE PHASE nevyrába len sedačky, ale tvorí pohodlie

U nás v POHODLIE PHASE sa nad pojmom POHODLIE zamýšľame dennodenne. Vo vývojovom centre, v testovacej dielni, aj pri rozhovoroch so zákazníkmi.

Prečo si ľudia kupujú sedačky či postele? Po prvé: kvôli ich funkčnosti. Musia predsa niekde sedieť a ležať. Po druhé: kvôli skrášleniu svojho bývania a prezentácii svojho statusu. Samozrejme, každý podľa svojho vkusu a gusta. A po tretie: kvôli relaxu a odpočinku. Ale je tu ešte niečo naviac. Štvrtým aspektom – a z nášho hľadiska najdôležitejším – je to, že sedačka aj posteľ majú svojmu majiteľovi poskytnúť pocit POHODLIA.

U nás v POHODLIE PHASE sa nad pojmom POHODLIE zamýšľame dennodenne. Vo vývojovom centre, v testovacej dielni, aj pri rozhovoroch so zákazníkmiČo sa za slovom POHODLIE skrýva? Čo si kto pod týmto pojmom predstavuje? Je to len módny trend, alebo je to niečo, čo je v nás hlboko zakódované? Chceme to vedieťchceme tomu rozumieť, aby sme vám mohli ponúkať vždy nový pohľad na pohodu a spokojnosť.

A na čo sme za tie roky skúseností a dialógu s vami prišli? Pohodlie, alebo ak chcete aj komfort, súvisí s vnímaním kvality okolo nás.

Komfort je subjektívne vnímaný a kdesi hlboko v podvedomí predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom. Napríklad pôžitkom z tepla, spokojnosti, útechy, mäkkosti, hebkosti. Je to stav vnútornej radosti vyplývajúci z uspokojenia telesných potrieb a oslobodenia od stresu a úzkosti.

Naše sedačky sú dlane plné odpočinku. Prístav silných nálad a emocionálnych momentov, kde vás čaká potešenie z objatia kvalitnej textílie alebo kože. Naším cieľom je, aby nielen sedačky POHODLIE PHASE svojím dizajnom, remeselným prevedením a kvalitou materiálov k vám vyžarovali vrúcne pozvanie – neponáhľajte sa, zastavte sa, uvoľnite sa.
PODĽAHNITE POHODLIU!