Lebo náš maskot je mäkký a hebký ako vaša predstava o pohodlí

Komfort je subjektívne vnímaný a kdesi hlboko v našom podvedomí predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom.

Viete, prečo patrí plyšový medvedík medzi najobľúbenejšie darčeky pre deti na celom svete? Nuž, vedzte, že je to preto, lebo symbolizuje dobré a vrelé vzťahy v rodine. Majú ho radi veľkí aj malí členovia rodiny. Často sú dávané aj dospelým, aby vyjadrili lásku, blízkosť alebo gratuláciu. Predstavujú hebkosť dotyku alebo blízkosť vzťahu – priateľstva.

A viete, čo je haptika? Haptika je časť neverbálnej komunikácie v medziľudských vzťahoch a fyzickej intimite. Všeobecne sa zaoberá problematikou dorozumievania prostredníctvom dotykov. Nemusí znamenať iba dotýkanie ľudí (napríklad podanie ruky), ale aj vecí (objatie hračky, dotyk s kožou sedačky). Medvedík je všeobecne považovaný za haptickú hračku s terapeutickým účinkom.

Komfort je subjektívne vnímaný a kdesi hlboko v našom podvedomí, predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom.

Napríklad pôžitkom z tepla, spokojnosti, útechy, mäkkosti, hebkosti. Je to stav vnútornej radosti vyplývajúci z uspokojenia telesných potrieb a oslobodenia od stresu a úzkosti.

Naše sedačky sú ako dlane plné odpočinku, prístav silných emócií, kde vás čaká potešenie z objatia kvalitnej textílie alebo kože. Aj preto je maskotom značky POHODLIE PHASE plyšová hračka medvedíka POHO. Spĺňa totiž všetky atribúty našej značky. Ako iste tušíte, je to meno vytvorené skrátením slova POHODA, POHODLIE.

Plyšového medvedíka nájdete v našich predajniach POHODLIE PHASE, kde si ho budete môcť aj zakúpiť.