Vitajte v Phase

Značka PHASE je špecialista na výrobu sedačiek. Pod značkou PHASE sa nachádza vývoj vlastného dizajnu, remeselná výroba sedačiek a vlastná predajná sieť. Vo PHASE nájdete široký výber sedačiek a celú škálu služieb, ktoré vás presvedčia, že s vaším pohodlím to myslíme vážne. A prečo Phase? Pretože:

Lebo Phase má príbeh 1.

Lebo Phase má príbeh

Viete odkiaľ pochádzajú sedačky Phase? Pokiaľ by ste typovali niektorú z anglosaských provinencií, uviazli by ste v marketingovom koncepte mladého slovenského producenta sedačiek Martina Durasa z Trenčína.

Pretože sedačky sú našou špecialitou 2.

Pretože sedačky sú našou špecialitou

Spojením skúsenosti Mira Durasa a jeho syna Martina Durasa môžeme hovoriť o viac než 30 ročnej tradícii vývoja, výroby a predaja sedačiek. Z toho viac než 10 rokov pod značkou Phase.

Pretože Phase nevyrába len sedačky, ale tvorí pohodlie 3.

Pretože Phase nevyrába len sedačky, ale tvorí pohodlie

U nás vo PHASE sa nad pojmom POHODLIE zamýšľame dennodenne. Vo vývojovom centre, v testovacej dielni ale aj pri rozhovoroch so zákaznikmi.

Pretože rozumieme tomu, čo je pohodlie 4.

Pretože rozumieme tomu, čo je pohodlie

Snahou značky PHASE je čo najviac pochopiť, čo je to POHODLIE. Čo vystihuje, čo znamená? Preto skúmame aj pôvod tohoto slova.

Lebo náš maskot je mäkký a hebký ako vaša predstava o pohodlí 5.

Lebo náš maskot je mäkký a hebký ako vaša predstava o pohodlí

Komfort je subjektivne vnímaný a kdesi hlboko v našom podvedomí, predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom.