Bella

Tretinu nášho života prežijeme v spánku. Žiadna iná časť nábytku preto nie je pre náš bdelý život tak dôležitá, ako práve posteľ. Vybrať si správnu posteľ býva častokrát úplná alchýmia. Ako dlhoročný expert na pohodlie sme sa vo phase rozhodli podať našim zákazníkom pomocnú ruku a do ponuky sme zaradiliexkluzívnu novinku: nadčasovú elegantnú posteľ bella, ktorá je pripravená splniť aj tie najnáročnejšie predstavy o zdravom spánku a príjemnom relaxe. bella je modernávzdušná dizajnová posteľ, ktorá v interiéri pôsobí čisto a odľahčene. Vybavená kvalitným roštom a matracom zaručuje vašej chrbtici bezpečnú oporu. Mäkký užívateľský komfort postele bella je oblečený do výnimočného dizajnu a atraktívnych technológií.

Dobrý dizajn podporuje dobrú náladu

Áno, je to tak – dobrý dizajn má skutočne silu podporovať pozitívnu náladu a prieskumy ukazujú, že emocionálna pohoda je ovplyvnená atmosférou miestnosti, v ktorej sa pohybujete, jej zariadením, nábytkom a bytovými doplnkami. A keďže spálňa je miestom, kde budete odpočívať, mala by byť určite navrhnutá tak, aby vám pri tom pomohla.

Martin Duras

Majiteľ a zakladateľ Phase

„Každá miestnosť v domácnosti si zaslúži, aby sme sa v nej cítili príjemne a komfortne. PHASE už dlhodobo tvorí pohodlie obývačiek našich zákazníkov. Ponúkame im sedačky, kreslá, koberce, stolíky, vankúše... a teraz sme sa k tomu všetkému rozhodli ponúknuť aj našu predstavu o pohodlí v spálni, nadčasovú posteľ BELLA.“

Shay Fitzgerald

Dizajnér/Architekt, Dublin – so sídlom v Bratislave

„Dobrá posteľ je základom všetkého. A táto posteľ vyzerá fakt dobre. Zaujalo ma na nej krásne očalúnené prehnuté čelo– je vyrobené úplne dokonale!“

Mgr. Art. Martin Knut

RIADITEĽ LIGY ZA DUŠEVNÉ ZDRAVIE

„Ľudí, ktorí trpia nespavosťou, neustále pribúda. Môže za to rýchle životné tempo, stres, ale aj nevhodné lôžko. Nekvalitný spánok je jedným z faktorov zodpovedných za našu vyčerpanosť, nervozitu, bolesti hlavy a rôzne psychosomatické ťažkosti. A naopak – kvalitný spánok, pri ktorom naše telo zrelaxuje – pôsobí blahodarne aj na našu psychiku a zlepšuje tak celkovú kvalitu života. Preto je starostlivý výber postele a matraca veľmi dôležitý.“

5 tipov na spánkovú hygienu podľa PHASE:

1.

Naaranžujte si interiér vašej spálne tak, aby na ňu bol pekný pohľad zvonku a tiež pekný výhľad z nej.

2.

Odstráňte z okolia postele všetko to, čo nerobí vaše srdce spokojným a šťastným. Budete lepšie spať, ľahšie schudnete a váš život sa stane prehľadnejším.

3.

Nastavte si v spálni konštantnú teplotu 19 stupňov. V zime aj v lete. Je to najideálnejšia teplota pre zdravý spánok.

4.

Je príjemné, keď je v spálni čerstvá vôňa. Pre teplo a romantiku skúste vanilku pre odpočinok levanduľu a pre vnútornú harmóniu vôňu ruže.

5.

Do spálne si vyberte mäkký a príjemný koberec. Je to totiž posledná a prvá vec, ktorej sa vaše telo dotkne pred a po vojdení do postele.