Jedálenský kút má veľa funkcií. Viete aké?

Život sa točí okolo jedálenského stola a my vieme, aký je pre vás dôležitý. Pevný stôl je symbolom stabilnej rodiny, a ak chcete, aby pri ňom členovia rodiny i priatelia radi sedeli a zotrvávali v dialógu, ponúknite im mäkké pohodlné stoličky. POHODLIE PHASE vám ku kvalitnému dizajnovému nábytku ponúka ešte niečo naviac: pomocou materiálu a farebnosti si môžete vytvoriť vlastnú vizuálnu harmóniu vo všetkých priestoroch svojej domácnosti tak, aby ste sa v nej so svojimi najbližšími cítili čo najpríjemnejšie.  

Pohodlné a štýlové srdce domova

Za posledné roky sa jedálenský stôl stal niečím oveľa významnejším než je len priestor pre spoločný nedeľný obed. Stal sa domácou kanceláriou, učebňou pre deti, miestom pre pracovné zoom-rozhovory, hry a remeslá či centrom stretnutí s priateľmi. Jedna vec, ktorú sme si v poslednom období uvedomili, je: aké dôležité sú, vždy boli a budú, stoly a stoličky v domácnosti. Okrem toho, že ide o úžitkové centrálne kusy nábytku, ktoré prídu vhod celej rodine, jedálenský stôl a stoličky môžu celkovému charakteru miestnosti pridať extra dávku štýlu.

 

Prezradí veľa o vás a vašej domácnosti

Začiatok roka je skvelým obdobím na to, aby ste dodali novú energiu svojmu jedálenskému priestoru. Ak sa na chvíľu zastavíte a zamyslíte, váš jedálenský stôl je v skutočnosti tým najdôležitejším kusom nábytku vo vašej domácnosti, hneď po posteli. Tu vítate svojich hostí, malo by to byť tiché a teplé miesto, ktoré podporuje zmysluplné rozhovory. Váš jedálenský stôl spôsobí, že sa pri ňom budete cítiť pohodlne a príjemne tým, že poskytne pokojnú atmosféru prostredníctvom farieb, dizajnu a použitých materiálov.

Dobrý dizajn podporuje dobrú náladu

Okrúhle tvary a oblé línie v interiéri dokážu navodiť pocit pohodlia, bezpečia a pokoja. Zaoblené kontúry súčasne zjemňujú atmosféru v miestnosti a vytvárajú dojem rovnováhy a harmónie. A práve preto ich podvedome vyhľadávame, a to nielen v turbulentných obdobiach. Okrúhly jedálenský stôl a stoličky so zaoblenými mäkkými líniami urobia s energiou vášho jedálenského kúta zázraky.

POHODLIE PHASE vám prináša nielen pohodlné sedenie a spanie, ale ponúka aj vytvorenie vizuálneho tepla domova. Neuchopiteľnú prítomnosť tohto pojmu tvorí pôvabný súlad dizajnu obývačky s jedálenským kútom, sedačky, kresiel, postele, koberca, stola, stoličiek a vankúšov.

Náš tip: Podstavcové stoly sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené, pretože poskytujú stolu zvýšenú stabilitu. Jedálenský stôl FORLI je zároveň užívateľsky príjemnejší, keďže sa ľudia nemusia obávať zakopnutia o jeho nohy. Jeho okrúhly tvar umožní ľuďom efektívne jedenie aj komunikáciu. Deti zároveň môžu sledovať, ako jedia ostatní členovia rodiny, a dozvedieť sa viac o spôsobe stravovania a etikete. A ak chcete vylepšiť svoj jedálenský priestor, prečo nevyskúšať aj štýlové a veľkoryso čalúnené jedálenské stoličky VERONA.