Čo získate kúpou sedačky Milano z kategórie LUXURY?

  • Záruka 5 rokov na sedačku Milano a poťah
  • Výber látky alebo kože z kolekcie LUXURY
  • ZADARMO dovoz sedačky Milano
  • PREDNOSTNÝ SERVIS sedačky Milano u Vás doma
  • Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačke Milano

1. Záruka 5 rokov na sedačku Milano a poťahový materiál

Sedacia súprava Milano z kategórie LUXURY je sedacia súprava určená pre náročných zákazníkov. Sedačka Milano je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a môžete si vybrať z luxusných poťahových materiálov ako koža Royal alebo látka Catallina. Na sedaciu súpravu Milano vyrobenú v prevedení LUXURY dostanete 5 rokov záruku a táto záruka platí aj na poťahový materiál látku Catallina a kožu Royal.

2. Výber látky alebo kože na sedačku Milano z kolekcie LUXURY

Sedacia súprava Milano, ako aj ďalšie modely z kategórie LUXURY má v ponuke dva vysokokvalitné poťahové materiály. Látku Catallina a kožu Royal. Okrem toho, že na oba materiály získate záruku 5 rokov, tieto poťahy sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou.

Látka Catallina je unikátna svojim jemným vzhľadom, veľkou škálou pastelových farieb ale hlavne vysokou odolnosťou voči oderu, ktorú má otestovanú na viac ako 100 000 oderov bez poškodenia. So sedačkou Milano v látke Catallina dostane váš interiér správnu dávku moderného luxusu.

Koža Royal je semianilínová koža so širšou hrúbkou 1,3-1,5 mm. Je kvalitne spracovaná, pevná a má ochrannú vrstvu, ktorá chráni proti poškriabaniu a zafarbeniu od oblečenia. Je to veľmi silná koža, avšak veľmi jemná na dotyk a dostatočne pružná. Vybrať si môžete tiež z niekoľkých odtieňov. Sedačka Milano v koženom prevedení Váš interiér premení na miesto s nádychom luxusu a honosnosti.

3. ZADARMO dovoz sedačky Milano

Celú Vašu objednávku sedacej súpravy Milano z kategórie LUXURY Vám privezieme na naše náklady, až pred Váš dom. Vopred si dohodnete termín a naši vodiči sa budú snažiť doručiť Vám sedačku Milano včas.

4. PREDNOSTNÝ SERVIS sedačky Milano u zákazníka doma

Ak by sa Vám niečo so sedačkou Milano neskôr prihodilo, naše servisné oddelenie je pripravené poslať k Vám prednostne servisného technika na posúdenie a opravu závady. Po príchode sa bude náš technik snažiť celú opravu uskutočniť na mieste tak, aby nenarušil Vaše užívanie sedacej súpravy Milano.

5. Zlatá plaketa Phase LUXURY Edition na sedačke Milano

Na sedaciu súpravu Milano z kategórie LUXURY dostanete pri podpise Vašej objednávky zlatý štítok s nápisom PHASE Luxury Edition. Štítok si môžete nalepiť na akékoľvek miesto na Vašej sedačke Milano. Ak by ste mali záujem, po opýtaní Vám asistentka predaja podaruje dva zlaté šítky.

Phase LUXURY