Dolce vita

Dolce vita znamená v talianskom jazyku sladký život. Označujeme tým radosť a spokojnosť s vlastnou existenciou. Užívanie si krásy a pôvabov sveta. Vo Phase sme sa nechali inšpirovať týmto fenoménom, ale viac ako energiu slasti, chceme našim názvom evokovať dostatok vitality.

Vlastnosti postele

Nočné stolíky

Posteľ DOLCE VITA ponúka možnosť objednať si verziu s nočnými stolíkmi, ktoré sú súčasťou dreveného rámu. Stolíky sú na výber v šírkach 40, 50 a 60 cm.

Úložný priestor z boku

Príplatková funkcia úložného priestoru – boxu, pod posteľou. Odporúčame zvoliť variantu lamelového roštu SATIS, piestový – otváranie zboku.

Úložný priestor spredu

Príplatková funkcia úložného priestoru – boxu, pod posteľou. Odporúčame zvoliť variantu lamelového roštu SATIS K – piestové otváranie od nôh.

Bez úložného priestoru

Posteľ je dostupná aj vo verzii bez úložného priestoru.

Polohovanie

V ponuke máme k dispozícii lamelový rošt SATIS MOTOR. Luxusné dvojité zalomenie hlavovej časti roštu pre dokonalú podporu krčnej chrbtice. Motorový rošt obsahuje bezdrôtový ovládač. Polohovanie hlavovej časti až do úplného sedu vám dopraje komfort opory a

Podsvietenie

Posteľ DOLCE VITA ponúka možnosť podsvietenia – bieleho alebo farebného. Podľa nálady si tak môžete meniť atmosféru vašej spálne.

Možnosť zvoliť látkový poťah

Posteľ si môžete objednať v látke. Vybrať si môžete akúkoľvek farbu z tých najkvalitnejších látkových poťahových materiálov. Všetky poťahové materiály nájdete exkluzívne len v Phase predajniach.

Zobraziť poťahy