Sedačky s unikátnym poťahovým materiálom

Aj Vy máte pre kúpou sedačky v bledej farbe rešpekt? Túžite po svetlej sedačke, ale strach zo zašpinenia a čistenia Vás nadobro odradil? Prezradíme Vám vďaka čomu bude čistenie takejto sedačky jednoduchou záležitosťou.

Spoločnosť Phase sedačky predstavuje novú kolekciu exkluzívnych látok Stellina a Fiorellina s úpravou Easy-care, ktorá umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu sedacej súpravy a navyše je odolnejšia voči poškodeniu.

Vlastnosti látky, ktoré sa vyrovnajú koži

Kým vo všeobecnosti sa koža považuje za materiál s jednoduchšou údržbou a dlhou životnosťou, látkové sedačky vzbudzujú opačný dojem. Dnes ale technológie pri výrobe látok pokročili. Látky, ktoré firma Phase sedačky používa pri výrobe sa radia do podobnej kvalitatívnej skupiny ako koža. Už počas výroby sú jednotlivé látky namáčané do špeciálnej tekutiny, vďaka ktorej látka získa ochranný povrch pre ľahké čistenie a stane sa odolnejšia proti zodraniu. Škvrny po káve alebo víne odstránite za pár sekúnd

Špinu odstránite len v 3 krokoch

Vďaka špeciálnym umývateľným povrchom vám odteraz na čistenie látkovej sedačky postačí iba čistá voda, prípadne mydlový roztok. Vzniknuté nečistoty odstránite pomocou 3 jednoduchých krokov: 1. Špinu na povrchu najskôr odstráňte papierovým obrúskom. 2. Na škvrnu aplikujte čistú alebo mydlovú vodu 3.Suchou handričkou a jemným trením fľak úplne odstránite.

Odkiaľ pochádzajú tieto unikátne poťahy?

Veľa výrobcov ponúka látky, ktoré sa vyrábajú v ázijských krajinách. To sa odzrkadľuje v ich nízkej cene, kvalite a životnosti. Firma Phase sedačky spolupracuje s belgickou spoločnosťou, ktorá vyrába látky už niekoľko desaťročí. Kvalitu ich výrobkov potvrdila aj predĺženou zárukou na 5 rokov, čo je pre zákazníka najlepší dôkaz vysokej kvality. Látky Stellina a Fiorellina sa exkluzívne vyrábajú  len pre firmu Phase sedačky a môžu byť tou najlepšou voľbou pri výbere poťahu vašej novej sedačky.

Pre koho sú tieto látky určené?

Látky Stellina a Fiorellina sú určené pre akýkoľvek typ domácnosti. Pre domácnosti s malými deťmi ale ja zvieratami. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú dokonca vhodné pre verejné priestory s vysokou intenzitou používania.

V čom sú látky od Phase výnimočné?

  • Ľahké čistenie
  • Vysoko odolné
  • Mäkké na dotyk
  • Dlhá životnosť
  • Zdravotne nezávadné, antialergické
  • Vyrobené v Belgicku
  • 5 ročná záruka ako dôkaz kvality