POSTEĽ DOLCE VITA – zdravý spánok, sladké sny, vitalita

Strávime v nej až tretinu života. Čo vám ako prvé napadne pri slove posteľ? Je to spánok, sex, odpočinok či nebodaj choroba? Pre nás vo PHASE posteľ predstavuje predovšetkým POHODLIE. 

Sladké sny s DOLCE VITOU

Vybrať si správnu posteľ je často úplná alchýmia. Ako dlhoroční experti na pohodlie sme sa preto rozhodli podať našim zákazníkom pomocnú ruku. Do našej ponuky sme zaradili úplnú novinku: nadčasovú elegantnú posteľ DOLCE VITA, ktorá je pripravená splniť aj tie najnáročnejšie predstavy o zdravom spánku a príjemnej relaxácii. DOLCE VITA je moderná vzdušná dizajnová posteľ, ktorá v interiéri pôsobí čisto a odľahčene. Vybavená kvalitným roštom a matracom zaručuje vašej chrbtici bezpečnú oporu. Jej ďalšou veľkou prednosťou sú mäkké zaoblené rohy – nestane sa vám tak, že by ste v noci narazili do ostrej hrany, vaše koleno mäkko skĺzne po jej oblúkoch. Mäkký užívateľský komfort je zahalený do výnimočného dizajnu a atraktívnych materiálov. Príďte sa o tom presvedčiť vlastným telom a na vlastné oči do našich predajní PHASE.

 

Pohodlie nielen v obývačke

Každá miestnosť v domácnosti si zaslúži, aby sme sa v nej cítili  príjemne a komfortne. PHASE dlhodobo vytvára pohodlie vašej obývačky. Ponúkame vám nielen kvalitné sedačky, ale aj mäkké koberce, teplučké deky a nadýchané vankúše. Tvoríme teplo vášho domova a sme na to hrdí. A pokračujeme ďalej. Exkluzívne vám ponúkame našu predstavu o pohodlí v spálni – nadčasovú dizajnovú posteľ DOLCE VITA.

 

Spálňa: najdôležitejší priestor v dome

V mnohých ohľadoch je spálňa naozaj najdôležitejšou miestnosťou domova. S požiadavkami, ktoré na nás kladie digitálny svet, je potreba kvalitného spánku čoraz zreteľnejšia. Okrem zlepšenia koncentrácie a produktivity bolo preukázané, že kvalitný odpočinok prospieva imunite, duševnému zdraviu a dokonca pomáha pri chudnutí. Počas spánku tiež klesá hladina stresových hormónov v organizme, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a ďalších ťažkostí súvisiacich so stresom.

Dobrý dizajn podporuje dobrú náladu

Áno, je to tak – dobrý dizajn má skutočne silu podporovať pozitívnu náladu a prieskumy ukazujú, že emocionálna pohoda je ovplyvnená atmosférou miestnosti, v ktorej sa pohybujete – jej zariadením, nábytkom a bytovými doplnkami. A keďže spálňa je miestom, kde budete odpočívať, určite by mala byť zariadená tak, aby vám pri tom pomohla. Napríklad ranné vstávanie nemusí byť hneď aj gymnastikou. Výška postele je navrhnutá ergonomicky pre optimálne posadenie a pohodlné vstávanie.

 

Intímne územie

Napriek tomu, že väčšinu času v posteli strávime v „bezvedomí“ – žiadna iná časť nábytku nemá na náš bdelý život taký veľký vplyv, ako práve posteľ. Definuje kvalitu nášho spánku aj zobúdzania, citlivé okamihy, v ktorých upadáme do snov, dennodenne sa jej s istotou oddávame a dôverujeme jej. Správny výber postele je teda dôležitý.