MATRACE PHASE sú ostrovmi pohodlia a oddychu

Vybrať si ten správny matrac a rozhodnúť sa pri jeho kúpe čo najlepšie – to dnes znamená stáť pred miliónom možností. Čím dlhšie matrace prezeráte, skúmate a porovnávate, tým viac otázok vám vyvstáva v hlave, až kým vás úplne neunavia. Dobrou správou je, že teraz ste na správnom mieste a vo PHASE vašu dilemu spoločne vyriešime. Jednoducho, rýchlo a k vašej úplnej spokojnosti.

Na vašom pohodlí nám záleží

Značka PHASE vo vašich domovoch dlhodobo vytvára pohodlie. A pretože oddych a relaxáciu vnímame komplexne, popri komfortných sedačkách a dizajnových posteliach sme sa zamerali aj na matrace. Vieme, aké ťažké je rozhodovať sa medzi viacerými možnosťami, preto chceme našim zákazníkom výber maximálne zjednodušiť. Je nám jasné, že váš bdelý život je plný informácií – preto chceme, aby aspoň spánok bol jednoduchý. 

Dôležitá je kvalita, nie kvantita

Pretože k zdravému spánku pristupujeme seriózne, analyzovali a otestovali sme za vás nepreberné množstvo matracov. Naším zámerom bolo – na vlastnej koži vyskúšať a vybrať to najlepšie z ponuky na trhu. Koncept matracov PHASE nie je postavený na výrobe desiatok druhov. V našej ponuke máme 6 modelov matracov – všetky vo vynikajúcej kvalite. Tak, ako si galeristi z tvorby umelcov vyberajú tie najlepšie obrazy, ktoré potom ponúkajú, rovnako aj my sme za vás urobili kvalitný predvýber.

Jednoduchý výber a garancia kvality

Našou snahou je zjednodušiť váš výber a nákupný proces. Medzi našimi matracmi PHASE sa preto zorientujete veľmi rýchlo a jednoducho. Tak, ako ste už zvyknutí pri našich sedačkách a posteliach, aj matrace vám ponúkame v troch kategóriách a cenových úrovniach – v bežnom, strednom a vysokom užívateľskom komforte, pričom v každej z kategórií ponúkame matrac v mäkšej a tvrdšej verzii.

Naše matrace majú certifikáty kvality a garancie od špičkových výrobcov, rovnako ako ocenenia zo svetových veľtrhov bývania.

Vzdávame hold talianskemu dizajnu

Iste ste si všimli, že všetky názvy našich výrobkov nesú mená talianskych miest. Svojím obdivom k Taliansku sa netajíme. Sme očarení talianskou históriou, umením a estetikou. Moderný taliansky interiérový dizajn je funkčný, elegantný a taliansky dekor zasa univerzálny a nadčasový. Jednotlivé kusy nábytku rovnako dobre vyniknú v luxusnej vile i v malom mestskom byte, čo je pre nás veľkou inšpiráciou.

Tri ostrovy pohodlia

Nad názvami našich matracov sme nemuseli rozmýšľať dlho. Symbolom dokonalého oddychu pre nás vždy bol ostrov a zároveň sa držíme nášho obľúbeného Talianska. Matracom sme prepožičali mená troch výnimočných talianskych ostrovov, ktoré obdivujeme a kam sa vždy radi vraciame .

Matrace LIDO, ELBA a CAPRI sme si u nás vo PHASE pre ich výborné vlastnosti doslova zamilovali. Príďte si ich vyskúšať na vlastné telo aj vy.