Mamičky a oteckovia, uvoľnite sa, je tu baby-friendly sedačka


Tajomstvo sa skrýva v odolnom poťahu s inovatívnou technológiou Easy Clean.


Rozšantené deti a nová krásna sedačka. Úprimne, taká kombinácia je vo väčšine domácností skôr vzácnosťou. Komu by sa chcelo investovať do sedačky, zatiaľ čo sa v obývačke preháňajú malí dobyvatelia, ktorí majú v jednej ručičke piškótu a v druhej fixku? Keď je vaša túžba po krásnej novej sedačke silnejšia, máte dve možnosti.

 

Poprvé: Svoj vysnený krásny gauč prikryjete dekou a zároveň odstránite z okolia všetky fixky, plastelíny, hracie slizy, čokolády, piškóty, chrumky, detské výživy, bublifuky a plienky. V ideálnom prípade aj samotné dieťa.

 

Podruhé: Zaobstaráte si sedačku PHASE s odolným poťahovým materiálom s technológiou Easy Clean a pokojne sa pridáte k detským hrám.

 

Pokrok sa týka aj textílií

Spomínate si na časy, keď „praví“ šoféri pohŕdali automatickou prevodovkou? Keď chladnička vyžadovala neustále rozmrazovanie a keď sa indukčný varič rozohrial až po dlhých minútach?

 

Zhruba do týchto časov patrí aj mýtus o tom, že malé deti sedačku nenávratne zničia. Lenže časy sa menia. Verte, alebo nie, pokrok sa prejavuje nielen v technike a elektrospotrebičoch, ale tiež v oblasti textílií. Dokonalým príkladom sú naše exkluzívne poťahové materiály Catallina, Charm, Emotion, Stellina či Fiorellina, o ktorých môžeme pokojne prehlásiť, že patria k high-tech v oblasti textílií.

 

Tajomstvo sa skrýva v technologickej úprave Easy Care. Znamená to, že vlákna boli pri výrobe pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá zabraňuje nečistotám, aby prenikli do vnútra látky. Keď sa stane drobná nehoda, nepotrebujete žiadne chemické prostriedky, a už vôbec si nemusíte objednávať čistiacu službu. Stačí len čistá voda, prípadne mydlový roztok. Nečistotu najprv odsajete papierovým obrúskom a potom už len zľahka pretriete navlhčenou handričkou. Voilà! Sedačka vyzerá ako nová. Stať sa uvoľnenou a hravou mamou je také jednoduché.

Dobývanie sedačkového hradu? Žiadny problém!

Bezproblémové čistenie ale nie je všetko. Pri rozšantených deťoch sa určite hodí aj ďalšia vlastnosť poťahového materiálu. Tou je extrémna odolnosť. Také dobývanie sedačkového hradu je pre váš gauč oveľa väčšia záťaž, ako keď z neho sledujete svoj obľúbený seriál. Aj preto nezaškodí, keď si pri nákupe sedačky všimnete aj číselný údaj testu Martindale.

 

Princípy testu sú jednoduché. K látke sa priloží špeciálny plstený kotúč, ktorý sa neustále otáča a tlačí na textíliu. Keď sa na testovanej látke pretrhnú prvé vlákna, kotúč sa zastaví a na displeji sa ukáže počet otáčok, ktoré látka zvládla až do prvého poškodenia. Štandardné poťahy dosahujú číslo 20 000 až 30 000, tie kvalitnejšie 50 000. Naše špičkové poťahové textílie EMOTIONFIORELLINA alebo STELLINA vydržia až 90 000 oderov. Skutočným rekordérom vo svete textílií sú naše ultra odolné poťahy CATALLINA a CHARM, ktoré v teste Martindale dosiahli 110 000 bodov.

 


Priateľské k deťom, priateľské k prírode

Zodpovedných rodičov zaujíma aj to, či poťah neobsahuje škodlivé chemikálie. Vo PHASE ručíme za to, že naše poťahové materiály sú zdravotne nezávadné, bezpečné a antialergické.

 

Zárukou bezpečnosti je aj krajina pôvodu. Poťahové materiály CATALLINAEMOTIONFIORELLINASTELLINA  nepochádzajú z čínskej továrne, ale z Belgicka. Znamená to, že ich výroba podlieha prísnym európskym normám. Textílie sú ekologické a pri ich výrobe sa nepoužívajú žiadne dráždivé chemikálie. Príjemným bonusom je až 5ročná záruka na poťahy. Na takú dlhú záruku si trúfne iba spoločnosť, ktorá je o kvalite svojich produktov naozaj presvedčená.