Magenta mánia: oživte svoj životný priestor cyklámenovou sedačkou

Dodajte svojej obývačke šmrnc s najaktuálnejšou farbou roka 2023. VIVA MAGENTA je odvážny odtieň nabitý  pozitívnou energiou, ktorý čerpá silnú inšpiráciu z prírody. POHODLIE PHASE vám v tejto novej žiarivej farebnosti ponúka horúcu novinku – sedačku FOGGIA.

Nová farebná dominanta priestoru 

Odborníci na farby majú značný vplyv na mnohé priemyselné odvetvia a určujú hlavné trendy po celom svete. Pantone Color Institute je najrešpektovanejšou globálnou autoritou v oblasti farebných trendov a predpovedí a každoročne vyhlasuje „Farbu roka“, ktorá výrazne ovplyvňuje interiérový dizajn a módu. Jej výber pravidelne reaguje na aktuálne udalosti, spoločenské trendy a psychológiu farieb. Pri voľbe Farby roka 2023 v Pantone Color Institute zvážili vplyv pandémie na spoločnosť, a práve preto vybrali farbu spojenú s kreativitou a emocionálnou rovnováhou, ktorá potenciálne ponúka pocit nádeje a pozitivity do budúcnosti.

Pantone Color Institute je dôležitým a inšpiratívnym partnerom aj pre nás v POHODLIE PHASE a z cyklámenovej farby roka máme veľkú radosť. Viva Magenta (číslo vo vzorkovnici Pantone 18-1750) podľa nás otvára novú stránku vo svete dizajnu, odráža radosť, optimizmus, pôsobí posilňujúco a jej hlboký tón je vynikajúcou voľbou pre výrazné kusy nábytku, ako je napríklad sedačka.

 

FOGGIA – dokonalý kúsok pre váš domov

Nový odvážny farebný trend v interiérovom dizajne pre nás v POHODLIE PHASE zosobňuje najnovšia sedačka našej ponuky – pohovka FOGGIA v cyklámenovom prevedení. FOGGIA je elegantná, výrazná, a navyše aj veľmi sexi. So svojou mäkkosťou, zaoblenými rohmi a výrazným prešívaním je majstrovským dielom poctivej remeselnej výroby a dokonalou voľbou pre štýlový a moderný domov. Tak prečo čakať? Pripravte sa využiť potenciál farby Magenta a oživte svoju obývačku. Túžbu krajšie bývať máme v sebe všetci a POHODLIE PHASE vám ju môže splniť.

5 tipov – ako privítať novú farbu MAGENTA vo svojom interiéri:

  1. Spárujte ju s neutrálnymi farbami: Ak chcete vytvoriť vyvážený vzhľad, skombinujte cyklámenovú pohovku s neutrálnymi farbami ako je béžová, sivá alebo biela.
  2. Pridajte doplnkové farby: Magenta sa výborne kombinuje s farbami ako je zelená, modrá a žltá. Použite tieto farby pri výbere bytových doplnkov ako vankúše, prikrývky či koberec a docielite príjemný súdržný vzhľad.
  3. Kontrast s tmavými farbami je sexi: Vytvorte dramatický look spojením cyklámenovej pohovky s tmavými farbami ako je polnočná modrá či temná zelená. Pohovka tak krásne vynikne a vytvorí dominantný bod miestnosti.
  4. Pridajte prírodné prvky: Použite rastliny, drevo či iný prírodný materiál k vytvoreniu teplého a príjemného vzhľadu. Tým vyvážite extravagantnosť cyklámenovej sedačky a vytvoríte upokojujúcu atmosféru.
  5. Vytvorte monochromatický vzhľad: Použite rôzne odtiene Magenty a docielite jednotný, súdržný glamour vzhľad svojej obývačky.