Let's Dance 2024 je tu a POHODLIE PHASE je pri tom!

Najobľúbenejšia tanečná show v histórii Slovenska, Let's Dance, opäť uzrela svetlo sveta. Od začiatku marca až do začiatku mája môžete sledovať už jej 9 sériu na Slovensku aj vy na vašich televíznych obrazovkách. Značka POHODLIE PHASE, ako jedna z najpredávanejších značiek nábytku v Čechách a na Slovensku je pri tom tiež.

Vo veľkolepej tanečnej sérii plnej hviezd, na strane tancujúcich aj poroty, zahviezdia aj naše nové kolekcie pre rok 2024. Sledujte jednotlivé diely Let’s Dance a v dokrútkach s tanečníkmi v tréningovej hale sa postupne oboznámite hneď so štyrmi farebne harmonizovanými kolekciami sedacieho nábytku POHODLIE PHASE. S prvou vo vysielaní sa zoznámite s kolekciou DOLCE PORTOFINO, ktorá je výnimočná svojou pohodlnosťou. Nasledovať bude kolekcia ANCONA - pestrá kombinácia materiálov a farebných odtieňov na sedacej súprave, posteli,  jedálenských stoličkách, kresle, či taburetkách, všetko doplnené tón v tóne s ostatnými kusmi nábytku.  Kolekcia LAMIA - moderná prispôsobivá sedacia súprava s konferenčným stolíkom, dizajnovým kreslom, taburetkou, jedálenským stolom, stoličkami, zladená aj s postelou prináša novinku v menčestrovom prevedení a finále tanečnej súťaže uzavrie naša kolekcia IMOLA, kde sa snúbi dizajnové prevedenie s pohodlím a účelnosťou.


Každá kolekcia je doplnená o nové kreslá, stolíky, praktické pufy (taburetky),  jedálenské stoly a stoličky, ktoré si budete môcť už  behom mesiaca marec a apríl pozrieť aj naživo v našich predajniach. Radi by sme vás upriamili na nové dizajny našich jedinečných látok, ale aj celkovo na nový dizajn našich produktov.


V spolupráci s TV Markíza sme počas náročných tanečných výkonov pri príprave tanečníkov vytvorili pre nich príjemné zázemie pre ich relax. Už po prvých skúškach si účinkujúci v zákulisí pochvaľovali pohodlie, ktoré im naše sedačky, stoličky, kreslá a taburetky poskytli. A nielen to, niektorí z nich sa nechali inšpirovať a zvažujú zmenu svojej starej za novú sedačku.  


Možno si kladiete otázku čo spája tanec a sedačky. My si myslíme, že je to krása a emócie. Emócie, vášnivé výkony ale aj slzy patria k tomuto krásnemu tanečnému projektu. My zase z vlastnej dlhoročnej skúsenosti vieme, že domov vytvárajú emócie a preto je nám potešením predstaviť celému Slovensku krásu našich nových kolekcií sedacieho nábytku v jeho plnej paráde spolu so stolíkmi, kreslami, taburetkami ale aj kobercami.


Ak už máte svojich favoritov medzi tanečnými pármi a držíte im palce, prajeme vám nech zvíťazia tí vaši. Vieme však, že nie všetci prejdú cez prísnu porotu až do finále. POHODLIE PHASE však uvidíte vo všetkých 10 dieloch tejto série. Privítajme spolu na scéne nové kolekcie od POHODLIE PHASE. Podľahnite pohodliu 😊.