Interiérový architekt Michal SKRAK odporúča svojim klientom PHASE


Dôvodov, prečo nám verí, je hneď niekoľko


Naši zákazníci si svoj vysnívaný kúsok nábytku vyberajú hlavne podľa farby a dizajnu. Sadnú si do sedačky, zaboria sa do nej a posúdia, či sa v nej cítia dobre. Ak sa im pozdáva, medzi sedačkou a jej budúcim majiteľom vzniká vzťah, ktorý pretrvá celé roky. 

 

Ako sa rozhodujú interiéroví dizajnéri

 

Naše predajne nenavštevujú len bežní zákazníci, ale aj profesionáli z radov interiérových dizajnérov. Ich pridanou hodnotou je odbornosť, priestorové vnímanie a praktické uvažovanie. Dobrý interiérový architekt myslí aj na životný štýl rodiny. Nezariaďuje predsa expozíciu v múzeu, ale domácnosť, v ktorej sa bude skutočne žiť. 

 

Dôvera sa buduje dlhé roky

 

A napokon, naozaj dobrý interiérový architekt má skúsenosti. Je to logické, pretože počas svojej praxe sa stretáva s mnohými značkami a rôznymi výrobcami. 

Vie, aký typ konštrukcie, poťahovej látky či švov vydrží, a aký sa po roku rozpadne. Vďaka svojim skúsenostiam vie rozoznať poctivých výrobcov od nepoctivých. Preto nie je výnimočné, keď si interiérový architekt po rokoch praxe obľúbi jednu či dve značky, ktoré odporúča aj klientom. 

 

Sme hrdí na to, že uznávaný interiérový dizajnér Michal Skrak nedá dopustiť práve na značku PHASE. Nie je to len preto, že sme slovenská firma s dlhoročnou tradíciou. Dôvodov, prečo nám verí, je hneď niekoľko. Viac vám už vo videu prezradí samotný Michal Skrak.