Hľadáte inšpiráciu a nábytok pre nové bývanie? Príďte sa pozrieť na naše nové kolekcie.

Iste ste si už všimli, že značka Phase zmenila v roku 2023 svoj názov na Pohodlie Phase. Možno si kladiete aj otázku „prečo“?   K tejto zmene nás viedlo rozšírenie obchodnej ponuky zameranej na sedačky o ďalší nábytok na sedenie a spanie.

Ďalšou výraznou zmenou, ktorú vám Pohodlie Phase vďaka rozšírenému sortimentu prináša okrem zmeny názvu spoločnosti, je vyššia miera možností vytvárať si celkovú krásu domova už vo fáze vymýšľania. Už nemusíte porovnávať a kombinovať rôzne materiály, odtiene ich farieb alebo míňať drahocenný čas a pátrať po celom meste. 

kolekcia ANCONA

Stoličky, jedálenský stôl, sedačky, stolík, kreslo, puf (taburetku), komodu, posteľ či koberec môžete mať harmonicky farebne, tvarovo a pocitovo zladené z jednej ruky. Od jednej značky a z jednej predajne.

Kolekcia DOLCE PORTOFINO 


Či už ste vyznávačmi jednoduchšieho, alebo výpravnejšieho interiéru, nájdete u nás nielen inšpiráciu, ale aj ochotu pomôcť vám s výberom vhodných poťahov a poskladaním vašej vysnívanej kolekcie z našich dizajnových riešení.

kolekcia LAMIA

Vďaka týmto jedinečným inováciám môžete mať esteticky zladenú nielen spálňu, obývačku alebo jedáleň, ale aj všetky tri miestnosti navzájom. Neveríte? Príďte sa pozrieť a presvedčiť do našich predajní, kde sme pre vašu inšpiráciu takto pripravili štyri nové harmonicky zladené kolekcie: obľúbená pohodlná kolekcia Dolce Portofino, štýlová kolekcia Ancona, elegantná kolekcia Imola a funkčná kolekcia Lamia

Útulnosť, krása a harmónia majú od dnes meno Pohodlie Phase.

kolekcia IMOLA