Elektricky polohovateľné kreslo UNTIL – relaxujte štýlovo

Schúliť sa do svojho obľúbeného kresla po dlhom pracovnom dni je skvelá vec. Ak ste však niekedy v živote vyskúšali komfort polohovacieho kresla, môže byť ťažké predstaviť si život bez neho. POHODLIE PHASE predstavuje svoju horúcu novinku: veľkorysé relaxačné kreslo UNTIL.

Vylepšite si pohodlie

Obývačka je srdcom vášho domova – je to miesto, kde oddychujete, zabávate sa a trávite čas s blízkymi. Ale ak ide o vytvorenie skutočne pohodlnej relaxačnej intímnej zóny, výber sedenia je kľúčový. Investícia do vysokokvalitného a komfortného kresla môže znamenať zásadný rozdiel v tom, ako sa cítite, keď ste doma. Prečo sa teda uspokojiť s niečím menším ako s maximálnym pohodlím?

Špičkové funkcie & vynikajúci komfort

Veľkorysé polohovateľné relaxačné kreslo UNTIL spĺňa všetky estetické i technické atribúty k tomu, aby sa stalo novou atraktívnou dominantou vašej obývacej izby. Bolo navrhnuté talianskymi dizajnérmi a prenesie vás doslova do inej dimenzie a novej úrovne uvoľnenia. Kreslo UNTIL je možné objednať aj s batériou, ktorá vás oslobodí od zbytočných káblov na zapojenie do elektrickej siete.

7 činností, pre ktoré je polohovacie kreslo ideálne

Požiadali sme niekoľko našich zákazníkov, aby nám prezradili, čo majú na polohovateľných kreslách radi a aké sú ich obľúbené činnosti, keď v nich trávia čas:

1. Pohodlie s knihou

Nie je prekvapením, že ľudia v kresle radi čítajú. Nič sa však nevyrovná schúleniu sa do pohodlnej naklonenej polohy s dobrou knihou. K tomu šálka voňavého čaju a sušienky... Kto si môže priať viac? Relaxačné kreslo UNTIL má k tomu prispôsobené pohodlné mäkké penové čalúnenie, penové ramená a opierku vankúša pre bedrovú oporu. Už žiaden boľavý krk, keď vás kniha na dlhšiu dobu úplne pohltí.

2. Osviežujúce zdriemnutie

Odborníci sa zhodujú na tom, že krátke zdriemnutie počas dňa nám pomáha dobiť baterky a revitalizovať naše telo. Zlepšuje mozgové funkcie, podporuje pamäť a kreativitu a niekedy môže byť rovnako osviežujúce ako spánok na celú noc. Polohovacie kreslo UNTIL je ideálne na kratšie zdriemnutie i na dlhší spánok. Verzia s elektrickým ovládaním vás pohodlne a bez námahy prenesie do hladiny alfa.

3. Počúvanie hudby

Sadnite si, napolohujte si vlastnú predstavu pohodlia, zatvorte oči a nechajte sa unášať Sonátou mesačného svitu. Ak máte smartfón alebo iPod, hudba vás krásne pohltí bez toho, aby ste rušili niekoho iného v dome.

4. Sledovanie okolitého sveta

Ak máte okno s pekným výhľadom, francúzske okno alebo arkier, je príjemné len tak sedieť vo svojom pohodlnom kresle a pozerať sa na svet.  A ak si vyberiete otočnú verziu kresla, výhľad z okna vás neomrzí, pretože kedykoľvek budete chcieť, môžete sa jednoducho otočiť dozadu a sledovať televíziu.

5. Kreatívne písanie

Mnohí spisovatelia hovoria, že tajomstvom napísania bestselleru je dostať sa do úplne uvoľneného stavu mysle. Voilá! Polohovacie kreslo UNTIL je skvelým miestom na odpočinok a umožňuje vašej fantázii pracovať naplno a tvoriť – či už preferujete písanie na notebooku alebo v klasickom poznámkovom bloku.

6. Snívanie 

Veľa času trávime tým, že necháme svoju myseľ blúdiť. Vedci odhadujú, že 30 až 50 % nášho bdelého času trávime snívaním. Ak je to teda niečo, čomu venujeme tak veľa času, prečo to nerobiť v pohodlnej polohe? Relaxačné polohovacie kreslo UNTIL je na formovanie vašich snov ideálne.

7. Rozmaznávanie detí a vnúčat 

Deti milujú polohovacie kreslá. To, ako sa túlia pri pozeraní rozprávky k mame, otcovi, babičke alebo dedkovi v ich mäkkom rozkladacom kresle, je pre ne niečo úžasné. A kreslo UNTIL priestor na tieto zážitky v plnej miere ponúka.

 

Na relaxačnom polohovacom kresle UNTIL je veľa vecí, ktoré si zamilujete. Okrem štýlového dizajnu je praktické, cenovo dostupné a ponúka jednoduchý spôsob relaxácie v akejkoľvek miestnosti podľa vášho výberu. Príďte si jeho pohodlie vyskúšať na vlastnej koži do ktorejkoľvek z našich predajní POHODLIE PHASE.