DAROVALI SME TRENČIANSKEJ PÔRODNICI BOCIANÍ TERMINÁL

My vo PHASE máme vždy na mysli vaše pohodlie a chceme byť súčasťou vašich silných emócií. Citlivo sme upravili a sedačkami zariadili bývalú čakáreň v trenčianskej pôrodnici a urobili sme z nej pohodlný a vzorový „bocianí terminál“. Je to náš malý darček mestu Trenčín, ktoré milujeme.

SME HRDÍ TRENČANIA

V Trenčíne sa, podľa expertných hodnotení, pod vedením primára MUDr. Petra Kaščáka nachádza  jedna z najlepších pôrodníc na Slovensku s nadštandardnou starostlivosťou - na čo sme ako trenčianska firma veľmi pyšní.

V priestoroch trenčianskej pôrodnice sme sa preto rozhodli prerobiť a plne funkčne zariadiť  „bocianí terminál“ – dôstojné miesto, kde oteckovia a starí rodičia môžu pohodlne a kultúrne čakať na nový prírastok do rodiny a potešiť sa v ňom prvým stretnutím s novorodičkou.

„Čakárňou a miestnosťou nových začiatkov chceme vniesť do nemocničného prostredia kúsok pohodlia a estetiky. A pocit, že Phase vám chce spríjemniť najdôležitejšie momenty  života,“ hovorí Martin Duras, majiteľ firmy PHASE.

POMÁHAME TÝM, KTORÍ TO POTREBUJÚ

„Robiť svetu dobre má špeciálne v tomto období silný význam a my vo Phase si to uvedomujeme viac ako kedykoľvek predtým. Trenčianska pôrodnica je len jednou z našich aktivít, ako zmeniť svet na lepšie miesto pre život,“ pokračuje Martin Duras. „Sedačky, ktoré tvoríme, pre nás nie sú len kusom nábytku. Sú útočiskom, v ktorom sa uvoľníte a zabudnete na problémy. Niekedy však len uvoľnenie pre psychickú pohodu nestačí. Aj preto venujeme výťažok z predaja každej sedačky organizácii Liga za duševné zdravie.”

Sedačky PHASE tak pomáhajú hneď dvakrát. Svojim majiteľom, ktorí na nich načerpajú nové sily, ale aj niekomu inému – pacientom s duševným ochorením alebo niekomu, kto sa práve potrebuje zdôveriť linke dôvery NEZÁBUDKA.

„Nedokážeme svet zmeniť, ale aspoň malým dielom môžeme pomôcť premeniť ho na krajšie a šťastnejšie miesto,” dodáva Martin Duras.Pozrite si video, ktoré sme natočili v Trenčianskej pôrodnici: