Ako si vytvoriť teplo domova? Stačí sa zamerať na tri priestory. 

Či už ide o dom alebo byt, PohodliePhase vám prináša pohodlné SEDENIE a pohodlné SPANIE všade tam, kam sa chcete uložiť a pohovieť si.

VYBERTE SI MIESTNOSŤ, V KTOREJ NÁJDETE SVOJE POHODLIE

Náš sortiment nábytku je dostatočne široký na to, aby ste si z neho vybrali a poskladali svoje POHODLIE. Model predaja v PohodliePhase je postavený na jednoduchosti. Či už ide o užívateľský komfort, cenovú kategóriu alebo štýl dizajnu, máte u nás vždy na výber z troch možností: 3 cenové kategórie pre sedačky, 3 hladiny komfortu u matracov, 3 priestory na bývanie alebo 3 úrovne dizajnu postelí. A k tomu množstvo poťahov, dekorov a snahy byť vám dobrým poradcom pri ladení tepla vášho domova.

Aby ste sa lepšie orientovali v našej ponuke nábytku, rozdelili sme ju do troch základných interiérových priestorov na bývanie. Obývačku, spálňu a jedáleň. 

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ A NADIZAJNUJTE SI HARMONICKÉ SETY 

Súčasťou histórie bývania bola vždy snaha zútulniť si domov. Otepliť – nie len v zmysle fyzického tepla, ale aj v jeho metaforickej podobe, teda v snahe vytvoriť vizuálne TEPLO DOMOVA. Abstraktnú prítomnosť tohto pojmu tvorí pôvabný súlad dizajnu sedačky, kresla, postele, koberca, obrazu na stene, jedálenského stola a stoličiek, vankúšov a ďalších doplnkov.

V PohodliePhase vám ponúkame možnosť vytvoriť harmóniu v celom byte či v dome. Stačí si u nás skombinovať farebnosť, materiály alebo dizajnové línie.

OBÝVAČKA

Obývačka je zrkadlom estetického cítenia – odrazom našej predstavy o pohodlí pre seba, ale aj pre celú rodinu a priateľov. Obývačka nezrkadlí iba ekonomický status, ale aj náš vkus a cit pre pohostinnosť. Je správou o tom, čo pre nás znamená bájne teplo domova.

Skúste si trochu zaexperimentovať a namiešajte rôzne farby, vzory, štýly a materiály. Vďaka správnemu výberu krásnej a funkčnej sedačky, kvalitných materiálov, farebnosti, závesov, koberca, konferenčného stolíka, komody a dekoru stien sa vaša obývačka môže stať tým najútulnejším a najkrajším miestom na Zemi.

 

SPÁLŇA

Spálňa je miestom, kde sa chcete cítiť príjemne a uvoľnene. Vždy, keď do nej vkročíte, má vás očariť pokojnou krásou a tichom. Spálňa vás má pripraviť na oddych a poskytnúť vám priestor pre kvalitný spánok. Od spálne záleží, či budete ráno svieži a plní energie do nového dňa.

Snívajte svoje sny, oddychujte alebo len tak leňošte s knihou v útulnej a harmonickej spálni zariadenej kvalitným nábytkom. Doprajte si preto pohodlnú posteľ, matrace a rošty, komody aj nočné stolíky od Phase.

JEDÁLEŇ

Jedálenský kút dnes znamená oveľa viac než len miesto na jedenie. Ide aj o celú kultúru stolovania, dôležitú pre kvalitu rodinného života a medziľudských vzťahov. Pri stolovaní je dôležitá ergonómia. Jedálenský kút je dobre navrhnutý vtedy, keď v ňom stolujeme a súčasne relaxujeme. Dnes už býva aj domácou kanceláriou, učebňou pre deti, priestorom pre pracovné zoom-rozhovory, centrom stretnutí s priateľmi a rodinou, miestom na spoločenské hry. Jednoducho – rodinný život sa točí okolo jedálenského stola a stoličiek a my vo Phase vieme, aký je pre vás dôležitý. 


AKÝ JE ROZDIEL MEDZI MALÝM A VEĽKÝM POHODLÍM? OBROVSKÝ!

PohodliePhase vám pomôže dotvoriť domov – prístav intenzívnych nálad, náruč plnú odpočinku a emocionálnych momentov. Bývanie, kde vás čaká potešenie z dobrého dizajnu, remeselného prevedenia a kvality materiálov. Všetci sa chceme obklopovať predmetmi príjemnými na pohľad, ktoré nám zmäkčujú existenciu v nehostinnom a ťažkom každodennom svete. Svoje „brlôžteky“ zariaďujeme predmetmi, ktoré sme chceli, lebo sa nám páčia, pretože k nim máme nejaký vzťah, viaže nás k nim nejaký príbeh či vášeň. Teplo svojho domova skladáme z nábytku, dizajnu, tvarov, línií, vzťahov, kompozícií a kontextov – tešíme sa z ich blízkosti, lebo nás hrejú na duši. Robíme to pre radosť. Podľahnite pohodliu aj vy – s PohodliePhase.