Lebo náš maskot je mäkký a hebký ako vaša predstava o pohodlí

Komfort je subjektivne vnímaný a kdesi hlboko v našom podvedomí, predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom.

Viete prečo patrí plyšový medvedík medzi najpopulárnejšie darčeky pre deti na celom svete? Nuž vedzte, že je to preto, lebo symbolizujú dobré a vrelé vzťahy v rodine. Majú ho radi veľkí aj malí členovia rodiny. Často sú dávané aj dospelým, aby označili lásku, blízkosť alebo gratuláciu. Predstavujú hebkosť dotyku, alebo blízkosť vzťahu - priateľstva.

A viete čo je haptika? Haptika je zase časť neverbálnej komunikácie v medziľudských vzťahoch a fyzickej intimite. Všeobecne sa zaoberá problematikou dorozumievania prostredníctvom dotykov. Nemusí znamenať iba dotýkanie ľudí (napríklad podanie ruky) ale aj vecí (objatie hračky, dotyk s kožou sedačky). Medvedík je všeobecne považovaný za haptickú hračku s terapeutickým účinkom.

Komfort je subjektivne vnímaný a kdesi hlboko v našom podvedomí, predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom.

Napríklad pôžitkom z tepla, spokojnosti, útechy, mäkkosti, hebkosti. Je to stav vnútornej radosti vyplývajúci z uspokojenia telesných potrieb a oslobodenia od stresu a úzkosti.

Naše sedačky sú ako dlane plné odpočinku, prístav silných emócií, kde vás čaká potešenie z objatia kvalitnej textílie alebo kože. Aj preto je maskotom značky PHASE plyšová hračka medvedíka POHO. Spĺňa totiž všetky atribúty našej značky. Ako iste tušíte je to skrátené meno zo slova POHODA, POHODLIE.

Plyšového medvedíka nájdete v našich predajniach PHASE, kde si ho budete môcť aj zakúpiť.