AMALFI – SEDAČKA, KTORÁ CHCE SLÚŽIŤ VÁŠMU POHODLIU

Ak by sme chceli vymyslieť sedačku pre menší obytný priestor, ktorá by dokázala „vychytať“ čo najviac potrieb spojených so sedením a spaním, nevyzerala by inak ako naša multifunkčná a variabilná sedačka AMALFI. 

Sedačka AMALFI je ušľachtilý a oddaný služobník, ktorý ponúka praktické riešenie rôznych logistických situácií mnohých rodín.

Neveríte? Tak napríklad: Máte menší byt a potrebujete sedačku, ktorá cez deň poslúži ako priestor na relax alebo diskusné fórum pre členov rodiny a na noc prichýli kamarátku zo školy, ktorá je na služobnej ceste?

Alebo hľadáte sedačku, ktorá podvečer ponúka pohodlie na sledovanie romantickej komédie a na noc sa zmení na pohodlné manželské „letisko“?

Množstvo verzií rozloženia, odkladacích priestorov na deky, paplóny, vankúše i plyšové hračky, ale aj zákutí pre knihy, budíky, nabíjačky mobilov, škatuľky s liekmi či papierovými vreckovkami nájdete práve v multipolohovateľnej sedačke AMALFI

Zastavte sa u nás – naše asistentky vám predvedú, koľko rôznych verzií dokážete poskladať a využiť s touto šikovnou sedačkou.

Poskladajte si vlastné pohodlie so sedačkou AMALFI.