Komoda Dolce vita

Každá domácnosť potrebuje úložný priestor a každá spálňa potrebuje komodu. štýlová komoda dolce vita z dubového laminátu môže vašej spálni dodať príjemný vizuálny efekt, predovšetkým, ak sú jej súčasťou vstavané skrine. Svojím minimalistickým prevedením je pripravená zapadnúť do akéhokoľvek štýlu interiéru a dokonale ladí s posteľou dolce vita z našej ponuky. Jej vrchná časť je skvelým miestom na vystavenie obrázkov alebo kvetov a výborným miestom, kam si na konci dňa môžete odložiť šperky či telefón. Dodajte svojmu domovu jedinečný štýl a získajte viac priestoru pre svoje veci.

Dobrý dizajn podporuje dobrú náladu

Áno, je to tak – dobrý dizajn má skutočne silu podporovať pozitívnu náladu a prieskumy ukazujú, že emocionálna pohoda je ovplyvnená atmosférou miestnosti, v ktorej sa pohybujeme, jej zariadením, nábytkom a bytovými doplnkami. A keďže spálňa je miestom, kde odpočívame, mala by byť navrhnutá a zariadená tak, aby nám pri tom pomohla.

Mgr. art. Peter Ondrejka

Dizajnér značky phase

Komoda, tento po storočia známy kus nábytku, má dnes oproti minulosti podstatne komfortnejšie užívateľské vlastnosti. Má ľahkú a jednoduchú obslužnosť, vďaka praktickým lištám mäkký dojazd a šikovný minimalistický tvar vhodný aj pre menšie priestory.

Martin Duras

Majiteľ a zakladateľ phase

Komoda je dokonalým úložným riešením pre mnoho rôznych potrieb a predstavuje nevyhnutný doplnok šatníka. Komoda DOLCE VITA pôsobí odľahčeným dojmom, pocitovo nezaťaží priestor a spĺňa všetky estetické podmienky vstupu do moderného interiéru.

Mgr. Art. Martin Knut

Filantrop v oblasti duševného zdravia

Moderná komoda, kedysi truhlica na periny a šatstvo, je dnes mimoriadne dôležitým prevádzkovým nástrojom v domácnosti. Je chrámom hygieny a prehľadnosti a ergonómia zásuviek napomáha zmysluplne využiť priestor – od motýlika až po paplón.

3 tipy ako z komody vytvoriť výnimočné miesto

1. Oživte komodu osobnými vecami a drobnosťami

Obľúbené knihy naskladané do malej kôpky, rodinná fotografia v peknom ráme alebo iná spomienka, ktorá pre vás niečo znamená, tvoria dôležitý intímny ostrov pohodlia.

2. Pozvite k sebe prírodu

Bez ohľadu na ročné obdobie, pokiaľ ide o štýl, príroda má na všetko odpoveď. Kvety a rastliny v spálni – čerstvé alebo sušené – na nás majú blahodarný vplyv a zlepšujú nielen našu náladu a kreativitu, ale aj kvalitu vzduchu, ktorý dýchame.

3. Zasvieťte

Lampa na komode je skvelé riešenie – vrhá svetlo do tmavých zákutí a dodáva predmetom funkciu a tvar. Nebojte sa použiť výraznú a odvážnu lampu, v kombinácii s komodou však musí byť jej tvar vyvážený.