Kúpte si pohodlie od Phase počas januárového výpredaja

V roku 2023 chceme našim klientom dopriať pestrú ponuku nábytku a bytových doplnkov pre tvorivú fantáziu pri zariaďovaní obývačky, spálne či jedálne. Počas celého januára pre vás máme pripravené fantastické novoročné výpredajové zľavy na celý sortiment našich výrobkov a ich sety. 

Skutkom predchádzajú sny

Začiatok roka je obdobím nových plánov, záväzkov a rozhodnutí. Niekto chce schudnúť, niekto zabehnúť maratón alebo sa vyštverať na Gerlach. Iní plánujú v tomto roku založiť rodinu a niekto zasa plánuje kúpiť novú sedačku alebo vymeniť staršiu za nový model. Plány a sny bývajú realistické, alebo nedosiahnuteľné. Aj v novom roku vám ponúkame možnosť dosiahnuť a zrealizovať svoj sen o pohodlnejšom bývaní.

Pohodlie do celého bytu

PHASE už dávno nie sú iba sedačky. Ako experti na pohodlie vám s citom a láskou prinášame pokoj a harmóniu do všetkých miestností domácnosti. POHODLIE PHASE sa zameriava nielen na obývačku – dizajnové pohovky, kreslá, kávové stolíky či koberce, ale s ponukou štýlových postelí, roštov a kvalitných matracov či moderných komod vstupuje aj do spální a s kolekciou výnimočných jedálenských stolov a stoličiek i do vašich jedální.

Čím viac nakombinujete, tým väčšiu zľavu dostanete

PHASE sa vďaka komplexnosti svojej ponuky mení na POHODLIE PHASE a my sme pre vás pri tejto príležitosti pripravili naozaj skvelé zľavy. Čím viac si u nás vyberiete, tým väčšiu zľavu vám poskytneme. Je to praktické, pohodlné a ušetríte pri tom aj veľa peňazí. Zariadenie pre svoju obývačku, jedáleň i spálňu nájdete na jednom mieste a vo výbornej kvalite. Stačí prísť počas januára do ktorejkoľvek z našich predajní POHODLIE PHASE a naše skúsené asistentky predaja vám poradia pri výbere a odpovedia na všetky vaše otázky.

Viac o aktuálnych novoročných zľavách v POHODLIE PHASE sa dozviete tu.Prajeme vám pohodlný a štýlový rok 2023.