Vitajte v E-shope

Phase sedačky

Vážení zákazníci,

v prípade, že do najbližšej predajne Phase to máte príliš ďaleko, alebo sa vám jednoducho nechce nikam chodiť, nevadí – sedačku od nás si môžete objednať aj cez e-shop. Nájdete v ňom najčastejšie objednávané zostavy v najžiadanejších poťahových materiáloch. Stačí vyplniť objednávkový formulár poťahu sedačky, ktorá sa vám páči, a my na vašu adresu pošleme vzorku poťahového materiálu sedačky z obrázku. Samotnú objednávku sedačky potom môžete záväzne potvrdiť telefonicky u našej obchodnej asistentky, prostredníctvom kontaktu, ktorý je uvedený nižšie.

Ako si vybrať
a objednať sedačku
cez náš E-shop?

  1. Vyberte si najskôr kategóriu sedačiek.
  2. Vyberte si model sedačky a zloženie, ktoré sa hodí do Vašej obývačky
  3. Vyplňte formulár s vašou adresou a my vám pošleme okamžite domov vzorku materiálu, z ktorého bude sedačka vyrobená.
  4. Do mailu vám príde nezáväzná rezervácia vami vybratej sedačky.
  5. Ak sa vám bude poťahový materiál páčiť, zavolajte na uvedený kontakt pri sedačke a rezervujte si sedačku. Následne vám bude vystavená zálohová faktúra a po uhradení zaradíme sedačku do výroby.
  6. Výroba potrvá 10-14 týždňov.
  7. Ak máte inú predstavu o zložení, alebo chcete iný poťahový materiál, sedačku si viete aj individuálne vyskladať s našou kolegyňou. Zavolajte na číslo: +421 917 197 970, alebo napíšte na e-mail: urbankova@sedackyphase.sk našej asistentke predaja p. Urbánkovej, ktorá vám pomôže s výberom a správnou konfiguráciou.

Vyberte kategóriu sedačiek

Vyberte si model