Pretože Phase nevyrába len sedačky, ale tvorí pohodlie

U nás vo PHASE sa nad pojmom POHODLIE zamýšľame dennodenne. Vo vývojovom centre, v testovacej dielni ale aj pri rozhovoroch so zákaznikmi.

Prečo si ľudia kupujú sedačky? Po prvé kvôli ich funkčnosti. Musia predsa niekde sedieť a ležať. Za druhé, kvôli skrášleniu svojho bývania a prezentácii svojho statusu. Samozrejme každý podľa svojho vkusu a gusta. A za tretie kvôli relaxu a odpočinku. Ale je tu ešte niečo na viac. Štvrtým aspektom a z nášho hľadiska najdôležitejším je, že sedačka má svojmu majiteľovi naplniť pocit POHODLIA.

U nás vo PHASE sa nad pojmom POHODLIE zamýšľame dennodenne. Vo vývojovom centre, v testovacej dielni ale aj pri rozhovoroch so zákaznikmi. Čo sa za slovom POHODLIE skrýva? Čo si kto pod týmto pojmom predstavuje? Je to len módny trend, alebo je to niečo čo je v nás hlboko zakódované? Chceme to vedieť, chceme tomu rozumieť, aby sme vám ponúkali vždy nový pohľad na pohodu a spokojnosť.

A na čo sme za tie roky skúseností a dialógu s vami prišli? Pohodlie, alebo ak chcete aj komfort, súvisí s vnímaním kvality okolo nás.

Komfort je subjektivne vnímaný a kdesi hlboko v podvedomí, predstavuje nemerateľný pocit pohody. Pohodlie je spojené s určitým dostatkom. Napríklad pôžitkom z tepla, spokojnosti, útechy, mäkkosti, hebkosti. Je to stav vnútornej radosti vyplývajúci z uspokojenia telesných potrieb a oslobodenia od stresu a úzkosti.

Naše sedačky sú dlane plné odpočinku. Prístav, silných nálad a emocionálnych momentov, kde vás čaká potešenie z objatia kvalitnej textílie alebo kože. Naším cieľom je, aby sedačky PHASE k vám svojím dizajnom, remeselným prevedením a kvalitou materiálov vyžarovali vrúcne pozvanie - neponáhľajte sa, zastavte sa, uvoľnite sa.
PODĽAHNITE POHODLIU.